Systemy zaprasowywane Viega

11.09.2012

Technika zaprasowywania firmy Viega sprawdziła się w instalacjach na całym świecie, zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach publicznych oraz przemysłowych.

Jej główne zalety to: szybszy montaż – w zależności od średnicy rur zaprasowywanie zajmuje od 30 do 50% mniej czasu w porównaniu z lutowaniem, oraz wyższy poziom bezpieczeństwa podczas pracy – bez operowania otwartym ogniem. Dodatkowym zabezpieczeniem jest profil SC-Contur, w który wyposażone są wszystkie kształtki Viega. Gwarantuje on natychmiastowe wykrycie niezaprasowanych połączeń podczas napełniania instalacji.

 

 

W ofercie firmy znajdują się następujące systemy:

Profipress – stosowany niemal do każdego rodzaju instalacji: od wody użytkoweji ogrzewania, przez kolektory słoneczne, instalacje przeciwpożarowe etc.

Profipress G – przeznaczony jest do budowania bezpiecznych i wydajnych instalacji gazowych oraz do układania przewodów w warunkach utrudnionych.

Sanpress – to optymalne rozwiązanie w instalacjach wody użytkowej, a także w instalacjach przemysłowych i technologicznych.

 

 

Sanpress Inox – stosowany jako rozwiązanie do instalacji wody użytkowej, zapewniające wysoki poziom higieny.

Prestabo – stanowi atrakcyjne pod względem ekonomicznym rozwiązanie dla instalacji grzewczych, zamkniętych obiegów chłodniczych i instalacji sprężonego powietrza.

– Pexfit Pro – może być stosowany bez ograniczeń w instalacjach wody użytkowej i grzewczych, a jego okres użytkowania przekracza okres eksploatacji budynku.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.