Rozwiązanie bez progu Easystep

18.07.2018

Dzięki zaawansowanej technologii Easystep od Inoutic, wysokość progu w drzwiach została zredukowana do zera, eliminując tym samym przeszkody na drodze wiodącej z wewnątrz domu na taras lub balkon.

Easystep jest zintegrowany z podłogą i ma wysoką wodo- i wiatroszczelność dzięki specjalnie zaprojektowanej, opadającej w skrzydle mechanicznej uszczelce. W jego konstrukcji zastosowano również drenaż ze stali nierdzewnej, który pozwala na kontrolowane odprowadzanie wody gromadzącej się w wyniku intensywnych opadów deszzu. Szczelne połączenie zapewnia natomiast wysoką izolację termiczną (Uf = 1,8 W/m²K), zapobiegając utracie ciepła. Ponadto, uwzględnienie montażu systemu Easystep już na etapie projektu pozwala ograniczyć prace montażowe do tylko jednej wizyty instalatora.

Próg Easystep jest elementem systemu Eforte, w ramach którego oferowane są profile okienne i drzwiowe w szerokiej gamie kolorystycznej, ze specjalnymi pakietami przeszkleń i o wysokiej termoizolacyjności.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.