Projektowanie Przyszłości 2022

21.02.2022

Konfoteka i BIM Klaster, po wymuszonej pandemią dwuletniej przerwie, organizują 7. edycję konferencji Projektowanie Przyszłości.

 

Projektowanie Przyszłości 2022

 

Projektowanie Przyszłości 2022 będzie się odbywać 26–27 kwietnia br. w Krakowie w formule hybrydowej. Część panelowa (pierwszego dnia) poprowadzona zostanie w Budynku Krakowskiego Parku Technologicznego, ul. Podole 60, ale możliwe będzie również uczestnictwo online. Część warsztatowa (drugiego dnia) zrealizowana zostanie wyłącznie w formule online.

Główne tematy tegorocznego wydarzenia Projektowanie Przyszłości 2022: #BIM #Cyberbezpieczeństwo #Lean #GIS #CDE.

Projektowanie Przyszłości było pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. Konfoteka i BIM Klaster dbają o najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny wydarzenia, biorąc pod uwagę opinie uczestników. Starannie dobierani są prelegenci oraz tematyka. Konferencja skupia się na zagadnieniach praktycznych, istotnych w codziennej pracy projektantów, architektów i wykonawców.

Na stronie internetowej www.projektowanieprzyszlosci.pl znajdują się informacje poświęcone minionym edycjom. Już wkrótce pojawi się szczegółowy program tegorocznego wydarzenia wraz z warunkami uczestnictwa.

 

 

Przeczytaj też:

Targi Budma 2022

Wymiana danych w formatach OpenBIM w projektach infrastrukturalnych

Metodyka BIM i cyfryzacja budownictwa

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in