Plebiscyt Fleet Derby 2019

15.05.2019

To już 8. edycja ogólnopolskiego plebiscytu produktów i usług niezbędnych do zarządzania autem firmowym. Plebiscyt Fleet Derby to także prezentacja nowych technologii i rozwiązań biznesowych.

 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl od stycznia do czerwca 2019 roku.

 

5 kategorii plebiscytu Fleet Derby 2019

 

1. Produkt/ usługa flotowa

Produkty i usługi flotowe zgłaszane są w 22 podkategoriach:

program finansowy importera dla MŚP, telematyka (GPS, monitoring), bezpieczeństwo, szkoły bezpiecznej jazdy, wynajem długoterminowy (CFM), finansowanie dla MŚP, oprogramowanie do zarządzania flotą, car sharing, karta paliwowa, aplikacja mobilna importera samochodowego, aplikacja mobilna dostawcy usług, short & mid-term rental, serwis ogumienia, opony, ekologia – napędy ekologiczne, dealer flotowy, program serwisowy ASO, niezależne sieci serwisowe, szacowanie wartości rezydualnej, remarketing, ubezpieczenia, technologia wspierająca zarządzanie

 

2. Motoryzacyjna Marka Flotowa

 

W tej kategorii redakcja magazynu „Fleet” nominuje wszystkie dostępne na rynku marki motoryzacyjne. Liczba oddanych głosów decyduje o zwycięstwie marki (osobno dla samochodów osobowych i użytkowych).

 

3. Ekologiczna Flota

 

W tej kategorii nominują firmy, które poprzez wdrażanie programów zrównoważonego rozwoju przyczyniają się do promowania rozwiązań przyjaznych środowisku.

 

4. Osobowość Flotowa

 

W tej kategorii redakcja magazynu „Fleet” nominuje managerów reprezentujących dostawców rynkowych.

 

5. Fleet Manager Roku

To kategoria, do której dostawcy rynku flotowego nominują fleet managerów. Nominowanymi w tej kategorii mogą być managerowie, którzy zarządzają flotą aut firmowych w firmach a w swojej pracy wyróżniają się szczególnymi osiągnieciami i charyzmą.

 

Więcej informacji o plebiscycie na stronie plebiscytu: www.fleetderby.pl

 

Wyłącznym organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika Fleet. Auto w firmie.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.