Osiedle Wyspa Solna w Kołobrzegu już w III etapie

24.06.2022

Osiedle Wyspa Solna będzie mieć docelowo 5 budynków 450 mieszkań. Teraz do sprzedaży trafiło 87 nowych lokali.

 

Osiedle Wyspa Solna

 

Osiedle Wyspa Solna jest położone na wyspie o tej samej nazwie. Nieruchomość weszła w trzecią fazę budowy, w której powstanie budynek B położony w centrum osiedla. Znajdzie się w nim 87 lokali. Uruchomiona została także usługa serwisowania apartamentów w ramach Vacation Rental.

Osiedle Wyspa Solna docelowo będzie składać się z pięciu budynków i 450 mieszkań, z których każde będzie mieć przestronny balkon, taras lub prywatny ogródek. W ramach pierwszego (budynek F) i drugiego (budynek E) etapu osiedla wybudowano i sprzedano 154 lokale oraz ponad 100 miejsc garażowych i miejsc postojowych. W ramach obecnie realizowanego, trzeciego etapu inwestycji powstaną trzy budynki.

 

Osiedle Wyspa Solna

 

W ofercie znajdują się obecnie apartamenty liczące od 1 do 4 pokoi, w metrażach między 28,7 a 126,7 m² oraz z balkonem, tarasem, ogródkiem lub antresolą.

Na osiedlu dostępne są liczne udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, m.in. recepcja, strefa relaksu z basenem, sauną, salą fitness oraz siłownią wewnętrzną. Zewnętrzne części wspólne kompleksu obsadzone zostaną bujną roślinnością nadmorską, natomiast pomiędzy budynkami zaprojektowano strefy wypoczynku i plac zabaw dla dzieci.

 

Osiedle Wyspa Solna

 

W pobliżu inwestycji Wyspa Solna mieszczą się m.in. szeroka, malownicza plaża i port jachtowy.

Prace budowlane trzeciego etapu ruszyły w maju 2022 r. Ceny mieszkań w aktualnej ofercie zaczynają się od 9700 zł za m².

Inwestorem kompleksu jest Vacation Investments. Wyspa Solna od początku 2022 r. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Przeczytaj też:

Atrium Oliva II w Gdańsku – ostatni etap

Warmia Residence – wille w lesie

Polski Hak w Gdańsku zostanie zabudowany

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.