Specjalista ds. usterek

zachodniopomorskie

01.12.2016

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin oraz budowy na terenie Polski

Zadania:
– nadzorowanie przebiegu usuwania usterek
– uczestniczenie w przeglądach na budowie
– odpowiedzialność za jakość i terminowość pracy pracowników i podwykonawców usuwających usterki
– szacowanie i optymalizacja kosztów związanych z usuwaniem usterek
– prowadzenie dokumentacji
– współpraca z zespołem

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym)
– doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z nadzorowaniem robót na budowie (mile widziane przy dużych inwestycjach)
– mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
– umiejętność ustalania przyczyn występowania usterek i szacowania kosztów ich usuwania
– znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego
– zdolności negocjacyjne
– samodzielność, inicjatywa i umiejętność rozwiązywania problemów
– gotowość do odbywania podróży służbowych (głównie rejon północnej Polski)
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– przejrzyste warunki zatrudnienia
– udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
– niezbędne narzędzia pracy
– pracę z doświadczonym zespołem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Kontakt:

Telefon: 502530053

Email: rekrutacja@energopol.pl

Województwo: zachodniopomorskie