Referent ds. inwestycji

mazowieckie

26.10.2018

Referent ds. Inwestycji
Miejsce pracy: Karczew k. Warszawy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przygotowywanie inwestycji budowanych do realizacji (procedury pozyskiwania warunków zabudowy, pozwoleń na budowę itp.),
wykorzystywanie Prawa Budowanego w praktyce,
weryfikowanie powykonawczej ilości robót Generalnego Wykonawcy,
nadzór nad inspektorami zatrudnionymi przez inwestora,
współpraca z Generalnym Wykonawcą w zakresie właściwej realizacji zleconych prac zgodnie z zawartymi umowami,
nadzór nad realizacją oraz właściwym odbiorem inwestycji,
nadzór nad czynnościami związanymi z uzyskiwaniem pozwolenia na użytkowanie budynków.
WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe (studia z zakresu budownictwa, architektury lub pokrewne) – absolwenci studiów inżynierskich lub magisterskich,
doświadczenie ok 1-2 lata na ww. stanowisku będzie dodatkowym atutem,
znajomość procedur administracji publicznej dotyczących przygotowania i realizacji inwestycji,
bardzo dobra znajomość AutoCad,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
umiejętności analityczne,
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie oraz ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Oferty prosimy przesyłać na adres: jerzy.lilia@superdrob.pl

Kontakt:

Telefon: 22 7790766

Email: aneta.wisniewska@superdrob.pl

Województwo: mazowieckie