Projektant Konstrukcji Budowlanych

cała Polska

23.02.2018

Jesteśmy częścią Consolis Group ? największego w Europie producenta prefabrykatów betonowych. Grupa Consolis jest
właścicielem ponad 130 zakładów produkcyjnych rozlokowanych w 30 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 11 500 osób.
CES Polska (Consolis Engineering Services) to biuro projektowe, założone w 2016 r. świadczące usługi na potrzeby spółek
wchodzących w skład Grupy Consolis, głównie na rynku skandynawskim.
Ciągle rośniemy i szukamy profesjonalistów chcących budować wraz z nami świetny zespół inżynierów.
Aktualnie poszukujemy osób m.in. na stanowisko:
ze znajomością języka angielskiego

MIEJSCE PRACY: Łódź, centrum

ZADANIA:
? Tworzenie projektów konstrukcji żelbetowych i sprężonych
strunobetonowych – prefabrykowanych na potrzeby rynków
skandynawskich oraz środkowoeuropejskich,
? Opracowywanie koncepcji projektowych,
? Rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów firmy,
? Współpraca z biurami projektowymi w całej

OD KANDYDATÓW OCZEKIWANE JEST:
? Wykształcenie wyższe budowlane,
? Min 3-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji
żelbetowych,
? Uprawnienia projektowe (mile widziane),
? Znajomość obliczeniowych programów komputerowych
? Znajomość języka angielskiego ? codzienna komunikacja
w projekcie, czytanie dokumentacji etc.,
? Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole.

FIRMA OFERUJE:
? Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę,
? Wsparcie przy ewentualnej relokacji,
? Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
? Pakiet benefitów pozapłacowych
(m.in. prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie do karty Multisport,
ubezpieczenie grupowe),
? Nowoczesne biuro, wysokiej klasy narzędzia
pracy, oprogramowanie,
? Opieka mentora od pierwszych dni w firmie,
rzetelny program szkoleń i wdrożenia
do organizacji,
? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
o ugruntowanej pozycji rynkowej,
? Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
w międzynarodowym środowisku.

Poznaj nas bliżej: http://ces.consolis.com/
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
CESRekrutacja@consolis.com
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z2002r., Nr 101, poz.923 ze zm.?
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 42 2035100

Email: CESRekrutacja@consolis.com

Województwo: cała Polska