P.O. Kierownika Budowy

zagranica

19.12.2007

Międzynarodowa grupa kapitałowa działająca na rynku irlandzkim, szkockim oraz polskim w branży budowlanej, turystycznej, deweloperskiej oraz informatycznej poszukuje do jednej ze swoich spółek w Irlandii kandydatów na stanowisko:

P.O. Kierownika budowy

miejsce pracy: Irlandia, praca stała)

Zakres obowiązków:

– planowanie, koordynacja i nadzór nad pracami budowlanymi

– współpraca z Kierownikiem Projektu w zakresie swojej specjalizacji

– nadzór nad podległymi pracownikami (brygady 10 – 25 osób)

– współpraca z dostawcami, firmami projektowymi

– prowadzenie dokumentacji budowy

– analiza i określanie zakresu prac niezbędnych do wykonania planowanych inwestycji

Wymagania:

– wykształcenie wyższe budowlane

– minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu pracami na budowie

– dobra znajomość zagadnień dotyczących systemów dociepleń oraz stolarki aluminiowej

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

– praktyczna znajomość oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

– dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

– odpowiedzialność, samodzielność

– posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie firmowej www.polconstruct.com oraz załączenie swojego CV i listu motywacyjnego.

WP Investments Sp. z o. o.

Al. Wolności 21C

42-200 Częstochowa

www.pressiton.com

www.polconstruct.com

Kontakt:

Email: katarzyna.pigulska@polconstruct.com

Województwo: zagranica