MURARZ- DANIA

zagranica

30.03.2012

Dla Naszego Klienta, firmy budowlanej prężnie działającej na rynku duńskim, budującej osiedla mieszkaniowe, poszukujemy specjalistów murarzy do pracy w Danii, w Kopenhadze.

Nr ref.: WMM12DMUR
Miejsce pracy: Dania

Zakres obowiązków:

prowadzenie prac murarskich na budowach osiedli mieszkaniowych, realizowanych przez naszego Klienta w Kopenhadze

Profil kandydata:

udokumentowane doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami murarskimi
Wykształcenie min. średnie budowlane
Mile widziane doświadczenie na budowach za granicą
Solidność, brak nałogów, nieposzlakowana opinia zawodowa
referencje

Oferujemy:
pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego
mieszkanie pracownicze
Dojazd do Kopenhagi na własny koszt

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
m.maliszewska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 693 800 884, www.jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”)

Kontakt:

Telefon: 693 800 884

Email: m.maliszewska@jobfinder.pl

Województwo: zagranica