Mgr inż. Budownictwa

dolnośląskie

26.05.2017

Praca dla absolwenta studiów na kierunku Budownictwo na stanowisku Asystent Projektanta Konstrukcji we Wrocławiu. Przewiduje się okres próbny 2 miesiące. Po okresie próbnym samozatrudnienie lub umowa o dzieło z opłacaną składką zdrowotną. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązków:
– Kreślenie rysunków konstrukcyjnych
– Obliczenia statyczno-wytrzymałościowe prostych układów
– Inwentaryzacje budowlane
– Koordynacja międzybranżowa w zakresie elementów konstrukcyjnych
– Wykonywanie rysunków detali ogólnobudowlanych
– Wykonywanie pełnej dokumentacji budowlanej dla przebudów lokali i budowy domów (w branży architektura i konstrukcja)
– Kontakt z klientem oraz Wykonawcą
– Nadzory na budowie

Wymagania:
– znajomość pakietu cadsis lub robot
– znajomość autocad
– komunikatywność

Proszę o przesyłanie CV bez listów motywacyjnych na adres mail.

Kontakt:

Telefon: 789497942

Email: rekrutacja.make@gmail.com

Województwo: dolnośląskie