Majster Robót

pomorskie

26.10.2011

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, Słupsk
nr ref: MR

Obowiązki:

? rozdzielanie prac pomiędzy podległych pracowników budowlanych
? dotrzymywanie terminów wykonania poszczególnych zadań
? koordynacja zaopatrzenia na budowę

Wymagania:

? wykształcenie min. średnie techniczne
? min. 5 lat doświadczenia w realizacji robót branży drogowej lub min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku majstra branży drogowej
? prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

? umowę o pracę tymczasową
? atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
? pracę w stabilnej firmie

Zainteresowanych zapraszamy do przesłanie cv i listu motywacyjnego w języku angielskim oraz polskim na adres: aleksandra.butkiewicz@adecco.com – w temacie maila proszę wpisać nr referencyjny MR

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Kontakt:

Telefon: 85 874 97 01

Email: Aleksandra.Butkiewicz@adecco.com

Województwo: pomorskie