KONSTRUKTOR MASZYN

dolnośląskie

18.08.2011

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej,
poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Milicz

Obowiązki:
– sporządzanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych w projektach z branży betoniarskiej
– wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
– rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie branży betoniarskiej

Wymagania:
– studia wyższe techniczne
– dobra znajomość rysunku technicznego – znajomość programów: AutoCad, Inventor
– doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn (branża betoniarska: przenośniki, wagi kruszyw i inne urządzenia)

Oferujemy:
– interesującą i samodzielną pracę w dynamicznej firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
– premie zadaniowe
– podstawowe narzędzia pracy
– praca dla renomowanych firm międzynarodowych
– możliwość zakwaterowania lub samochód firmowy

Proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@holbern.pl
Więcej informacji tel. 509 769 673

Kontakt:

Telefon: 509769673

Email: praca@holbern.pl

Województwo: dolnośląskie