Kierownik budowy /Inżynier budowlany praca w NORWEGII

dolnośląskie

21.05.2014

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

Kierownik budowy /Inżynier budowlany NORWEGIA
z dobrą znajomością j. norweskiego
19A/SN/NO

Miejsce pracy: Norwegia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania:
-Dobra znajomość języka norweskiego (warunek konieczny)
-Min. 3-5-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami
-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek budownictwo)

Obowiązki:
-Zarządzanie projektami budowlanymi ( roboty ziemne i betoniarskie) w okolicach
Bergen
-Udział w spotkaniach budowlanych
-Zarządzanie finansowe
-HMS (Zarządzanie i odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy)
-Zamówienia
-Raportowanie

Norweski pracodawca oferuje:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email:
judyta@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: Kierownik budowy- z norweskim
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt:

Telefon: 0048 71 343 80 73

Email: norwegia@koncepcja.eu

Województwo: dolnośląskie