Kierownik Budowy

małopolskie

27.04.2017

Miejsce pracy: teren Polski

ZADANIA:
-Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych
-Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
-Kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac
-Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
-Przygotowywanie kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie robót budowlanych

WYMAGANIA:
-Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
-Uprawnienia budowlane do samodzielnego kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
-Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy
-Znajomość programów Norma, Zuzia i AutoCad

OFERUJEMY:
-Stabilną pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
-Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach oraz możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Bardzo dobre warunki pracy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Kontakt:

Telefon: 605370410

Email: praca@park-m.pl

Województwo: małopolskie