Inżynier Projektu – branża kolejowa

zachodniopomorskie

25.08.2017

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w zarządzaniu realizacją projektów infrastrukturalnych, w związku z rozpoczęciem kolejnego projektu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie (okolice Szczecinka, Bornego Sulinowa, Czaplinka, Złocieńca, Drawska Pomorskiego i Węgorzyna)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracami w projekcie obejmującym m.in.:

Prace przy rewitalizacji linii kolejowej obejmujące wymianę torów, rozjazdów i urządzeń sterowania ruchem kolejowym,
Zwiększenie przepustowości linii oraz przeglądy i odnowę przejazdów kolejowych na linii,
Udział w projektach inżynieryjnych – budowa wiaduktów i mostu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

Wykształcenia wyższego;
Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera Projektu lub Inżyniera Rezydenta lub Dyrektora Projektu lub równorzędnym w zakresie zarządzania projektami inwestycyjnymi;
Doświadczenia w zakresie zarządzania projektami (w ciągu ostatnich 10 lat), na powyższych stanowiskach, na minimum 2 inwestycjach infrastruktury transportowej, w tym przynajmniej 1 dotyczącej infrastruktury kolejowej (przez okres co najmniej 12 miesięcy na każdej) realizowanych w oparciu o warunki kontraktu FIDIC lub inne standardowe warunki kontraktowe.

Pracodawca oferuje:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwości rozwoju umiejętności managerskich,
Pracę nad ambitnymi zadaniami,
Zakwaterowanie, umowę B2B lub umowę o pracę w zależności od preferencji kandydata,
Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu.

Kontakt:

Telefon: 662 921 976

Email: bgubala@smart-hr.pl

Województwo: zachodniopomorskie