Inżynier Elektryk

mazowieckie

10.03.2011

Omega Resource Group Plc S.A. jest brytyjską firmą rekrutacyjną z polskim oddziałem w Warszawie. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.
W chwili obecnej poszukujemy dla naszego klienta (firma zajmująca się produkcją i wdrażaniem systemów sterowania dla elektrowni) osoby na stanowisko:
Nr Ref. IPE/AAS/02
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
– Projektowanie elementów zasilania i napędów elektrycznych
– Projekty elektryczne dla bloków energetycznych
– Weryfikacja projektów elektrycznych
– Nadzór nad uruchomieniami

Oczekiwania:
– wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym
– uprawnienia budowlane w zakresie projektowania elektrycznego
– uprawnienia do nadzoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych (do 30 kV)
– znajomość budowy oraz zasad eksploatacji rozdzielnic SN/NN, systemów kontrolno-pomiarowych systemów zabezpieczeniowych oraz aparatury rozdziału energii
– znajomość napędów SN/NN, napędów przekształtnikowych
– znajomość sterowań bloków energetycznych oraz procesów technologicznych bloków energetycznych
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę w firmie będącej liderem wśród dostawców systemów automatyki oraz producentem wiodącego na rynku energetycznym, rozproszonego systemu sterowania
– atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv na adres: aplikacje@omegaresource.pl (w tytule maila należy wpisać numer referencyjny). Informujemy jednocześnie, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kontakt:

Telefon: 22 320 01 24

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: mazowieckie