Inżynier budowy (mosty)

zachodniopomorskie

08.03.2017

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy (specjalizacja mostowa)

Miejsce pracy: Wałcz, woj. zachodniopomorskie

Zadania:
– nadzór i koordynacja prac realizowanych na powierzonym odcinku robót mostowych
– realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami
– kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną

Wymagania:
– wykształcenie wyższe budowlane (profil mostowy lub konstrukcyjno ? budowlany)
– min. rok doświadczenia w pracy na budowie przy robotach mostowych
– znajomość pakietu MS Office
– samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
– zaangażowanie w wykonywaną pracę
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
– udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
– pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
– wsparcie w relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Kontakt:

Telefon: 502530053

Email: rekrutacja@energopol.pl

Województwo: zachodniopomorskie