Inżynier budowy

podkarpackie

23.02.2023

Innowacyjna firma produkcyjna ML System z Zaczernia zatrudni na stanowisko inżynier budowy.

Zakres obowiązków:
– Pomoc w prowadzeniu kontraktów na roboty budowlane (wielobranżowe, w tym głównie elektryczne i fotowoltaiczne): przygotowywanie procesu rozpoczęcia budowy, przygotowywanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową, przygotowywanie harmonogramu prac.
– Bezpośredni kontakt z zamawiającym w zakresie realizacji umowy.
– Współpraca z nadzorem inwestora.
– Odpowiedzialność za realizację budżetu kontraktu, harmonogramu i procedur formalnych.
– Prowadzenie dokumentacji budowy.
– Kontrola kosztów całości kontraktu z zamawiającym.
– Przeprowadzenie procedury wyboru podwykonawców robót– przedstawienie finalnych ofert do akceptacji.
– Pomoc w negocjowaniu warunków handlowych i technicznych z podwykonawcami.
– Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie (w tym zgodnie z zasadami BHP).
– Prowadzenie kontraktowej korespondencji z zamawiającym oraz podwykonawcami.
– Nadzorowanie i rozliczanie podwykonawców i dostawców.
– Przygotowywanie okresowych sprawozdań rzeczowo-finansowych i raportów do przełożonego.

Wymagania:
– Wykształcenie w zakresie budowlanym lub elektrotechnicznym.
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
– Znajomość obsługi AutoCad.
– Prawo jazdy kat. B.
– Umiejętność analizy dokumentacji technicznych.
– Znajomość pakietu MS Office.
– Gotowość do pracy w delegacji.
– Mile widziane uprawnienia SEP „E” i „D”.
– Komunikatywność i zaangażowanie do pracy.

Oferujemy:
– Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w swojej branży.
– Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów.
– Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia.
– Pakiety medyczne dla pracowników.
– Niezbędne narzędzia pracy.
– Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego.
– Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień budowlanych.
– Szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Aplikacje prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mlsystem.pl.

Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G) Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia.

Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać informację na adres: rekrutacja@mlsystem.pl używając adres email, który został wskazany podczas składania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Telefon: 511836453

Email: rekrutacja@mlsystem.pl

Województwo: podkarpackie