Inspektor nadzoru

cała Polska

27.09.2021

Jestem inż. budownictwa z upr. bud. w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej do kier. robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Zachęcam do kontaktu osoby poszukujące:
– inspektora do sprawowania nadzoru inwestorskiego (w tym przy obiektach zabytkowych), w szczególności w pracach konstrukcyjnych, remontowych, wzmacnianiu konstrukcji, izolacjach pierwotnych i wtórnych, robotach ziemnych, wykończeniowych;

Zapraszam także osoby chcące nawiązać współpracę przy sprawowaniu kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych, m.in.:
– wykonywanie przeglądów budynków,
– wykonywanie opinii, ocen, orzeczeń technicznych obiektów budowlanych, w szczególności obiektów zabytkowych.

 

Spełniam wymagania stawiane w art. 37c Ustawy o Ochronie Zabytków i Opieki nad Zabytkami dot. niezbędnych kwalifikacji dla osób kierujących robotami lub prowadzących nadzór inwestorski nad obiektami wpisanymi do rejestru zabytków.

Kontakt:

Telefon: 512 631 720

Email: wojtekwaloszek@gmail.com

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.