Doradca techniczno-handlowy

mazowieckie

26.02.2008

Zadania:

– pozyskiwanie i obsługa klientów inwestycyjnych,

– fachowe doradztwo techniczne,

– współpraca z projektantami i firmami wykonawczymi na powierzonym terenie,

– ofertowanie i zbieranie zamówień,

– kontrola jakości wykonanych usług.

Wymagania:

– min. średnie wykształcenie (mile widziane budowlane),

– znajomość produktów oraz dostawców i producentów materiałów budowlanych,

– znajomość przebiegu procesów inwestycyjnych,

– kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami,

– doświadczenie wykonawcze/projektowe,

– doświadczenie w sprzedaży,

– znajomość AUTOCAD,

– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

– specjalistyczne szkolenia handlowe i treningi z zakresu technik sprzedaży,

– narzędzia pracy handlowca,

– stałe wynagrodzenie + pakiet motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w raz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

k.sowidzka[<@>]profas.com.pl

Kontakt:

Telefon: 664 979 226

Email: k.sowidzka@profas.com.pl

Województwo: mazowieckie