Nowe osiedle na warszawskim Wilanowie

05.01.2015

Budimex podpisał z Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. umowę na budowę kompleksu mieszkaniowego LA CLARTE w rejonie ulic Oś Królewska i Sarmacka na warszawskim Wilanowie.

Inwestycja będzie realizowana dwuetapowo. W pierwszym etapie zostanie wybudowany budynek ze 118 mieszkaniami o łącznej powierzchni 6,6 tys. m² i powierzchnią usługową 561 m², w drugim – budynek ze 102 mieszkaniami o łącznej powierzchni 5,9 tys. m² i powierzchnią usługową 1,1 tys. m². Każdy z budynków będzie miał pięć kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne.

Budowa pierwszego budynku rozpocznie się po podpisaniu umowy i zakończy w marcu 2016 r. Budowę drugiego budynku zaplanowano na okres od czerwca 2015 r. do listopada 2016 r.

Umowa ma wartość 51,2 mln zł netto.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.