Nowe mieszkania na wrocławskim Nadodrzu

22.11.2013

Inwestycja „Kurkowa 14” we Wrocławiu, realizowana obecnie przez należące do francuskiej Grupy Rabot Dutilleul firmy RD bud oraz Nacarat, oddana zostanie do użytku w sierpniu 2014 r.

Budowa wrocławskiej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 to projekt angażujący kilka uznanych w branży firm budowlanych. Autorem emanującej nowoczesnym szykiem koncepcji architektonicznej jest Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o. Nad realizacją inwestycji czuwa natomiast główny inwestor, firma Nacarat. Generalnym wykonawcą jest spółka RD bud.

 

 

Ekskluzywny apartamentowiec zlokalizowany jest u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. W planach projektowych przewidziano osiem kondygnacji mieszkalnych, na których powstanie 210 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 m². Na poszczególnych piętrach znajdą się kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz okazałe studia z antresolą. Każdy lokal mieszkalny wyposażony będzie ponadto w balkon. Właściciele największych apartamentów mieszczących się na ostatnich kondygnacjach budynku będą mogli cieszyć się widokiem na Odrę, korzystając z uroków wielkopowierzchniowych tarasów. W ramach inwestycji zaplanowano też miejsca parkingowe i lokale usługowe. Dopełnieniem kompleksu będzie prestiżowy biurowiec o powierzchni około 7 tys. m².

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in