Nowe inwestycje mieszkaniowe w Małopolsce

04.12.2019

Inwestycje mieszkaniowe o łącznej powierzchni użytkowej ponad 3,3 tys. m² zostaną oddane do użytkowania w Myślenicach i Mszanie Dolnej w 2020 r.

 

„Apartamenty pod Dalinem”

 

W ramach inwestycji mieszkaniowej „Apartamenty pod Dalinem” w Myślenicach powstanie: 26 lokali o powierzchni od 29 do 66 m², w tym 6 przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, 2 lokale usługowe i 16 miejsc postojowych. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie blisko 1,4 tys. m².

Natomiast w Mszanie Dolnej budowane są „Apartamenty Centrum” z 35 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 90 m², 2 lokalami usługowymi i 18 miejscami postojowymi. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań to niemal 2 tys. m².

 

„Apartamenty Centrum”

 

Małopolskie inwestycje mieszkaniowe to łącznie 61 mieszkań w nowoczesnych budynkach z garażami podziemnymi, harmonijnie komponujące się z otoczeniem. Realizuje je małopolski deweloper Royal Invest.

– Finansowanie dla inwestycji w Myślenicach i Mszanie Dolnej zapewnił lokalny bank spółdzielczy w oparciu o stosunkowo rzadko stosowaną formułę rachunku zamkniętego. Takie podejście zabezpiecza bank przed większością ryzyk, a inwestorowi pozwala realizować projekt na konkurencyjnych warunkach – mówi Iwona Załuska z firmy doradczej Upper Finance.

Budowa „Apartamentów pod Dalinem” w Myślenicach zakończy się jeszcze w tym roku, a do użytku zostaną oddane w I kwartale 2020 r. Natomiast „Apartamenty Centrum” w Mszanie Dolnej będą gotowe w II kwartale br. i zostaną przekazane mieszkańcom w III kwartale 2020 r.

Royal Invest prowadzi też prace nad „Myślenickimi Tarasami”. Będą to apartamenty o powierzchni od 26 do 93 m². Inwestycja rozpoczęła się w II kwartale 2019 r.

 

Polecamy też: Wentylacja mechaniczna w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych

Nowa Manufaktura we Wrocławiu – rusza realizacja

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in