Nowa strona internetowa firmy ULMA

09.01.2019

ULMA uruchomiła swoją nową stronę internetową.

 

Witryna www.ulmaconstruction.pl powstała w odpowiedzi na analizę preferencji użytkowników, ułatwiając im dostęp do pełnej informacji o produktach, oferując także nową szatę graficzną i łatwiejszą nawigację.

Unowocześniona platforma ma przede wszystkim wspierać komunikację z klientami, dlatego też stawia na większą przejrzystość i funkcjonalność, umożliwiając korzystanie z niej zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Wszystkie produkty zostały pogrupowane tematycznie, w każdej zakładce użytkownik znajdzie opis ogólny, charakterystykę i zalety poszczególnych systemów deskowań czy rusztowań. Dodatkowo wzbogacono je o galerię zdjęć, filmy instruktażowe oraz przykłady realizacji, w których zostały zastosowane. Na stronie dostępna jest również Sekcja Klienta zapewniająca szybki i łatwy dostęp do dokumentacji techniczno-ruchowej czy Katalogu Elementów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.