Najlepsza Fachowa Ekipa 2007

24.09.2007

22 września br. pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozstrzygnięty został Wielki Finał konkursu Najlepsza Fachowa Ekipa 2007, zorganizowanego przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.

Najlepsze firmy z 14 regionów Polski, rywalizowały w konkurencjach: budowa stołu roboczego według planu, wycinanie modeli z różnych materiałów, łatanie otworu w płycie kartonowo-gipsowej, nawiercenie otworów na tym samym poziomie, odkuwanie rury zatopionej w betonie oraz cięcie i wiercenie bez użycia miarki. Sędziowie oceniali zgodność z planem, dokładność, estetykę oraz czas wykonania zadań.
Pierwsze miejsce zajęła firma MEGABUD z Rumii w województwie pomorskim, drugie firma KAMARBUD z Sobkowa w województwie świętokrzyskim, a trzecie fachowcy z firmy P.P.H.U. Krzysztof Frankiewicz z Zawidowa w województwie dolnośląskim.
Atrakcjami ceremonii był koncert Małgorzaty Ostrowskiej, występ Strongmanów, pokazy trzykrotnego mistrza świata w cyklotrialu – Rafała Kumorowskiego oraz taniec w wykonaniu chearleederek. Na uczestników czekały prezentacje, atrakcje i konkursy przygotowane przez partnerów konkursu: Caparol, Leroy Merlin, Mercedes-Benz, Rheinzink, Somfy oraz Rockwool.

Źródło (tekst i zdjęcie):  www.kawalekswiata.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.