Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów 2019

10.07.2019

To już czwarta edycja konkursu dla inżynierów konsultantów. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31.10.2019 r.

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które w przyszłości staną się liderami w branży oraz promocja zawodu inżyniera konsultanta.

Kto może wziąć udział w Krajowym Konkursie dla Młodych Profesjonalistów 2019?

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy młodzi profesjonaliści, czyli aktywnie zawodowo osoby, które w 2019 roku nie mają ukończonego 40 roku życia. Aby wziąć udział w rywalizacji nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców.

 

Sprawdź też: Uprawnienia budowlane 2019

 

Nagrody w Krajowym Konkursie dla Młodych Profesjonalistów 2019

Nadesłane prace będą oceniane przez kapitułę konkursową, w składzie której znajdą się wybitni polscy inżynierowie, inżynierowie konsultanci i naukowcy.

W konkursie przewidziano następujące nagrody:

  • 1 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca,
  • 1 000 zł za zajęcie drugiego miejsca,
  • 500 zł za zajęcie trzeciego miejsca.

Dodatkowo zdobywcy wszystkich trzech nagrodzonych miejsc będą mogli opublikować swoje
prace w formie artykułu na łamach biuletynu Konsultant oraz uzyskają bezpłatny wstęp na konferencję arbitrażową SIDiR w listopadzie 2019 r.

Wszystkie trzy nagrodzone prace automatycznie trafią do grupy pięciu prac, które Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców ma prawo zgłosić do przyszłorocznej edycji międzynarodowego konkursu EFCA Young Professionals Competition 2020.

Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów 2019. WAŻNE terminy

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31.10.2019 r.
Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniach 25-26.11.2019 r. podczas Ogólnopolskiej Konferencji Arbitrażowej organizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców.

 

Szczegóły konkursu >>>

IV edycję Konkursu w 2019 roku patronatem honorowym objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa

Wyniki III edycji Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów 2018

Zwycięzcy to Krystian Ziółkowski i Filip Zinkiewicz. Ich praca konkursowa dotyczyła zadania inwestycyjnego pn. „Budowa XIV-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym i usługami w parterze Kompleks „C”, ul. Wojska Polskiego, Malczewskiego w Świnoujściu”. Autorzy pracy przyczynili się do opracowania rozwiązania projektowego, które wpłynęło na znaczne przyspieszenie prac w stosunku do założonego harmonogramu, a także pozwoliło na optymalizację kosztów wykonania robót, a tym samym całej inwestycji.
Praca została również wyróżniona w konkursie EFCA Young Professionals Competition 2019.

 

Zobacz też: Praca w budownictwie – raport specjalny

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.