Galeria Echo wyróżniona w Cannes

02.12.2009

Rozbudowywana Galeria Echo została zaprezentowana na specjalnej sesji podczas targów Mapic 2009 – największej w Europie imprezie rynku nieruchomości komercyjnych, która odbyła się w słynnym Palais des Festivals w Cannes we Francji.

Powołane przez organizatorów targów międzynarodowe jury wybrało Galerię Echo jako jeden z najlepiej zapowiadających się i najciekawszych projektów komercyjnych przedstawionych na Mapic. Z pośród wszystkich zgłoszeń do kategorii „Shopping Centers Projects” wybrano 10 najlepszych projektów, wśród których znalazły się obiekty z Europy, Afryki, Azji i Ameryki Południowej.
Podczas targów kielecka spółka, poza Galerią Echo, zaprezentowała również siedem innych projektów w Polsce: Metropolis w Poznaniu, Astra Centrum w Szczecinie, Galeria Olimpia w Bełchatowie, Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Galeria Amber w Kaliszu, Galeria Veneda w Łomży i rozbudowywany Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu i dwa zagraniczne: Korona w rumuńskim Brasov i Mundo w węgierskim Budapeszcie.
 

MAPIC to jedne z największych i najważniejszych targów nieruchomości komercyjnych na świecie. W tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 18-20 listopada wzięło udział  ponad 6 700 uczestników, wśród których znaleźli się m.in.: deweloperzy, architekci, przedstawiciele dużych sieci handlowych, światowych marek, sieci kinowych i agencji nieruchomości. MAPIC odwiedzili reprezentanci ponad 60 krajów.
Więcej informacji o targach MAPIC 2009: www.mapic.com

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.