Galeria Andrychów już na jesieni

06.07.2021

Galeria Andrychów będzie największym kompleksem handlowym w regionie i jednym z większych projektów handlowych powstających obecnie w Polsce.

 

galeria andrychow

 

Galeria Andrychów na łącznej powierzchni prawie  24 tys. m² do wynajęcia pomieści ponad 30 sklepów. Operatorem spożywczym będzie Lidl. 24 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na jej budowie.

Galeria Andrychów będzie pierwszym w mieście i największym w regionie projekt handlowym. Na 10-hektarowym terenie u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej, w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Bielsko-Biała–Głogoczów, wznoszą się już konstrukcje trzech budynków, pomiędzy którymi powstanie 650 miejsc parkingowych.

 

Galeria Andrychów

 

Galeria Andrychów ubiega się o certyfikat BREEAM, który potwierdzi jej wysokie standardy jakościowe i ekologiczne. W obiekcie zastosowane będą m.in. rozwiązania ograniczające zużycie prądu i wody oraz emisję zanieczyszczeń. Już na etapie budowy wykonawca dba o dobór certyfikowanych materiałów oraz odpowiednie sortowanie, składowanie i wywóz odpadów.

Andrychowskie centrum handlowe zostało uhonorowane prestiżową nagrodą EuropaProperty CEE Retail Awards w kategorii „Future Project”.

 

Galeria Andrychów

 

Inwestorami centrum handlowego są firmy: Acteeum Group i Equilis Europe. Jest to drugi projekt Retail realizowany przez Acteeum wspólnie z Equilis. Wiosną 2020 r. obie firmy otworzyły Galerię Chełm. Generalny wykonawca to Karmar S.A. Obiekt zaprojektowała pracownia NC Architekci. Budowę rozpoczęto w październiku 2020 r., a jej zakończenie zaplanowano na jesień 2021 r.

 

Przeczytaj też:

Parki handlowe w Europie Środkowo-Wschodniej w ofensywie

Nieruchomości handlowe w 2020 r.

Mniej o połowę nowej powierzchni handlowej w 2020 r.

 

Zobacz: Produkty

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.