AUTOSTRADA w przygotowaniach

03.04.2017

Od 9 do 11 maja br. w Targach Kielce będą się odbywać XXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA.

Coroczne, wielkie święto drogownictwa przyciągnie do Kielc największych producentów i dystrybutorów sprzętu, materiałów do budowy, oznakowania oraz wszystkiego, co związane jest z infrastrukturą.

 

 

W czasie wystawy zaplanowano wiele wydarzeń towarzyszących. Wśród nich mnóstwo merytorycznych spotkań, takich jak kontynuacja konferencji dotyczącej Białej Księgi Branży Drogowej oraz Salon Kruszyw organizowany od 2012 r. przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. W programie imprezy znajduje się również Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTER organizowany przez Targi Kielce i Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”. W ramach wystawy zaplanowano też Dzień marki HYUNDAI, którego organizatorem jest firma Amago.

Targom AUTOSTRADA – POLSKA towarzyszyć będą wystawy związane z maszynami budowlanymi MASZBUD, pojazdami użytkowymi ROTRA, infrastrukturą TARFFIC-EXPO-TIL oraz technologiami parkingowymi Europarking.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.