30-lecie firmy ULMA w Polsce

14.02.2019

ULMA Construccion Polska S.A. – producent oraz dostawca deskowań i rusztowań należący do międzynarodowej grupy ULMA, która działa na ponad 50 rynkach, obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności.

Firma posiada obecnie 11 biur w całym kraju oraz 4 centra logistyczne w: Koszajcu k. Warszawy (gdzie znajduje się także centrala firmy), Gdańsku, Poznaniu oraz Jaworznie.

Historia działalności firmy ULMA w Polsce sięga 1989 r., kiedy to zawiązana została spółka BAUMA. W 2004 r. 97% jej akcji zakupiła hiszpańska firma ULMA Construction. Na przestrzeni 30 lat z niewielkiej firmy powstała spółka będąca obecnie jedną z większych w branży. Tak dynamiczny rozwój zaowocował udziałem w obsłudze wielu ważnych inwestycji z zakresu budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego i przemysłowego, m.in. wieżowców Q22 i Skyliner w Warszawie, wielu obiektów inżynieryjnych na nowo powstającej Zakopiance, Hali Widowiskowo-Sportowej Tauron Arena Kraków, Galerii Młociny w Warszawie, Hali Stulecia we Wrocławiu, Stadionu Legii Warszawa, Wieży Kontroli Lotów w Pyrzowicach, zapory na zbiorniku przeciwpowodziowym w Raciborzu Dolnym, elektrowni w Jaworznie i Zabrzu.

ULMA pracuje nad rozwojem swoich systemów deskowań i rusztowań, korzystając z najnowszych technologii oraz realizując stały program badań i rozwoju. Firma wykonuje także kompleksowe usługi w tym zakresie.

 

Czytaj też: Analiza techniczno-ekonomiczna systemów deskowań

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.