Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA

02.08.2017

Potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej, również świadectwem wysokiej jakości wykonawstwa oraz standardu dostarczonych i stosowanych materiałów budowlanych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami technicznymi i prawem budowlanym jest Certyfikat DAFA – Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Korzystanie z usług firmy certyfikowanej niesie same korzyści – inwestor i generalny wykonawca zyskuje przede wszystkim pewność wyboru rzetelnych partnerów, wysokiej jakości produktów i realizacji inwestycji na wysokim poziomie.

Do grona firm z certyfikatem DAFA należą wykonawcy dachów płaskich i fasad, producenci oraz dostawcy materiałów i urządzeń techniki budowlanej, a także projektanci i rzeczoznawcy.

Katalog Członków DAFA można pobrać na www.dafa.com.pl

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+