Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

II edycja Konkursu Innowacje w drogownictwie rozstrzygnięta

27.10.2015

21 października w siedzibie Centrali GDDKiA w Warszawie odbył się III etap oraz rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu „Innowacje w drogownictwie”.

Kapituła konkursowa, której przewodził Łukasz Lendner, zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad, przyznała I miejsce Kamilowi Tołczowi za pracę „Ocena odporności na starzenie technologiczne elastomeroasfaltów z dodatkiem upłynniaczy pochodzenia roślinnego” (Politechnika Białostocka).

 

 

Dodatkowo wyróżnienie otrzymała Rita Rachwalik za pracę „Wpływ dodatku Sasobit na wybrane cechy asfaltów i mieszanek mineralno-asfaltowych” (Politechnika Wrocławska) oraz Patryk Przybylski za pracę „Ocena przydatności betonu wałowanego do wykonania nawierzchni drogowych” (Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie).

III etap konkursu polegał na publicznej prezentacji swojej pracy dyplomowej.

Nagrodą za I miejsce jest 10 dniowy staż w laboratorium GDDKiA, podczas którego zwycięzca konkursu, pod okiem ekspertów GDDKiA, będzie mógł zapoznać się z obsługą urządzeń laboratoryjnych oraz procesem realizacji inwestycji drogowych.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube