Inżynier sprzedaży – branża budowlana

wielkopolskie

02.12.2013

Dla naszego Klienta firmy zlokalizowanej w Poznaniu, woj. wielkopolskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY – BRANŻA BUDOWLANA
/miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Wykonywanie ofert techniczno-cenowych na podstawie zapytań ofertowych
-Optymalizacja ofert pod względem technicznych rozwiązań
-Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych
-Uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy
-Analiza rynku i konkurencji
-Współtworzenie strategii marketingowej
-Współtworzenie planów sprzedaży na dany rok
WYMAGANIA:
-Wykształcenie wyższe techniczne (Konstrukcje budowlane i inżynierskie)
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Min. dwuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży
-Prawo jazdy kat. B
-Umiejętność obsługi pakietu MS Office
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność pracy w zespole
-Umiejętność podtrzymywania relacji z Klientami
-Komunikatywność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mailowy:
klaudia.dolata@audit.com.pl tel. 509 251 004

Kontakt:

Telefon: 509251004

Email: iwona.chmielewska@audit.com.pl

Województwo: wielkopolskie