Asystent projektanta branży konstrukcyjnej

lubuskie

15.11.2017

Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełen etat).
Opis stanowiska pracy: praca przy realizacji prac projektowych.

Zakres zadań:
-Opracowywanie projektów budowlanych i projektów wykonawczych branży konstrukcyjnej.
-Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzmałościowych.
-Przedmiarowanie obiektów budowlanych i inżynierskich.
-Wykonywanie wizji lokalnych i pomiarów w terenie.

Wymagania:
-Absolwenci/studenci co najmniej trzeciego roku studiów na kierunku budownictwo.
-Dobra znajomość środowiska CAD – znajomość programu ArCADia będzie dodatkowym atutem.
-Dobra znajomość obsługi komputera i obsługi pakietu MS Office.
-Umiejętność czytania map geodezyjnych.
-Znajomość przepisów techniczno-budowlanych dot. projektowania budynków, w szczególności ustawy Prawo Budowlane oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
-Prawo jazdy kat. B oraz umiejętności praktyczne.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Dobra organizacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
-Sumienność i dokładność w wykonywanej pracy.

Oferujemy:
-Umowę o pracę (pełen etat).
-Pracę w młodym zespole inżynierów.
-Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych inwestycjach.
-Zdobycie doświadczenia i rozwój zawodowy.
-Odbycie praktyki zawodowej w zakresie projektowania do uzyskania uprawnień budowlanych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, tj. cv oraz listu motywacyjnego (w formacie pdf)
na adres: biuro@lcbp.pl

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Kontakt:

Telefon: 882604288

Email: biuro@lcbp.pl

Województwo: lubuskie