Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Usługi prawnicze i inżynierskie. Biuro zarządzania kryzysowego

cała Polska

04.11.2017

Masz problem z otrzymaniem zapłaty od swoich kontrahentów? Potrzebujesz osoby, która zweryfikuje umowę, zanim ją podpiszesz? A może skierowano do Ciebie zarzuty nienależytego wykonania umowy i chcesz uniknąć bądź zminimalizować konsekwencje?

Uważasz, że stawki adwokackie są zbyt wygórowane? Dobrze trafiłeś.

Jestem inżynierem budownictwa z uprawnieniami bez ograniczeń i wieloletnią praktyką oraz prawnikiem będący stałym konsultantem kancelarii adwokackich ds. kontraktów budowlanych. Moje biuro świadczy usługi zarządzania ryzykami budowlanymi, tak aby Twój biznes był bezpieczny. Weryfikuję i negocjuję umowy, przygotowuję stanowisko klienta w sytuacjach zagrożenia, udzielam porad prawnych i inżynieryjnych. Oprócz tego przygotuję bezpieczny harmonogram, wycenię roboty dodatkowe i rozliczę Twój kontrakt.

Kontakt:

Telefon: 739201818

Email: lexicon.pb@gmail.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+