Inżynier Budownictwa w Dziale Technicznym

wielkopolskie

18.04.2017

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU
zatrudni do Działu Technicznego Inżyniera Budownictwa
na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych

PODSTAWOWE ZADANIA:

– organizowanie i przeprowadzanie procesów związanych z planowaniem, przygotowaniem oraz realizacją i rozliczeniem inwestycji, remontów i modernizacji obiektów budowlanych Uczelni, zespołów pomieszczeń i poszczególnych pomieszczeń w tych obiektach,
– dbałość o terminowość realizacji i jakość prowadzonych remontów i inwestycji,
– nadzorowanie i kontrolowanie prac prowadzonych przez firmy wykonawcze,
– wykonywanie przeglądów i prowadzenie książek obiektów budowlanych,
– współpraca z innymi jednostkami Uczelni,
– realizacja zadań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem obiektów budowlanych.

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe, techniczne (Budownictwo),
– minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe,
– uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno ? budowlanej do kierowania robotami,
– podstawowa znajomość AutoCad i programów do kosztorysowania, znajomość pakietu
MS Office,
– bardzo dobra organizacja pracy własnej,
– umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
– samodzielność w podejmowaniu decyzji,
– komunikatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego.

OFERUJEMY:
– pracę w stabilnej i renomowanej organizacji,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– pakiet świadczeń socjalnych (m.in. kartę nielimitowanego wstępu na wiele obiektów sportowych w całej Polsce),
– dostęp do szkoleń,
– pracę przy realizacji ciekawych projektów,
– miłą atmosferę pracy.

OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:
– CV i list motywacyjny z podaniem oczekiwań finansowych,
– kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (w tym wykształcenie wyższe),
– kserokopie świadectw pracy i referencji,
– zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U. z 2016 roku, poz. 922 ze zm.).

Oferty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem:

Rekrutacja – Inżynier Budownictwa do Działu Technicznego UEP

na adres: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Dział Spraw Pracowniczych, pok. 109 lub 112, bud. B
al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań,

albo przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

Termin składania ofert upływa z dniem 5 maja 2017 roku.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 618569347

Email: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

Województwo: wielkopolskie