Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zwiastun Centrum Kongresowo-Hotelowego

24.06.2008

Dwa budynki apartamentowo-hotelowe wejdą w skład kompleksu Continental, który powstanie w Krynicy Morskiej.

Trzy piętra będzie miał pierwszy z obiektów, a pięć drugi. Nabywcy będą mogli wybierać spośród 196 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach, od 27 do 81 m2. 27,5 – 35,5 m2 to powierzchnia jednopokojowych apartamentów,  33 – 57 m2 – dwupokojowych,  62 – 67 m2 trzypokojowych i 79 – 81 m2 czteropokojowych. Oferta sprzedaży zawiera ponadto ok. 700 m2 powierzchni rekreacyjnej, usługowej (z przeznaczeniem na rekreację i odnowę biologiczną), a także miejsca postojowe, również dla osób niepełnosprawnych, w hali garażowej.
W planach jest również rozszerzenie inwestycji o centrum kongresowe z aquaparkiem. Powstający Continental to pierwsza część inwestycji Centrum Kongresowo-Hotelowego w Krynicy Morskiej.

Źródło (tekst): Rzeczpospolita

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube