Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Termomodernizacja Politechniki Krakowskiej

01.12.2017

Trwają ostatnie prace ociepleniowe zabytkowych budynków Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej w Krakowie.

Ttermomodernizacja nie tylko poprawia komfort cieplny, ale również oszczędza energię, ogranicza smog oraz przywraca blask odpowiednio odnowionym elewacjom.

Termomodernizacja wykonana grafitowym styropianem Termonium Termo Organiki zapewni gmachom bardzo dobrą izolację i w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na ich architektoniczną bryłę. Dodatkowo, na warstwę wierzchniej izolacji przyklejona zostanie cegła klinkierowa odtwarzająca wygląd budynków sprzed lat, wpisując się w otaczającą przestrzeń i styl sąsiadujących domów.

Ocieplenie gmachów Politechniki Krakowskiej poza ekonomicznym i estetycznym walorem w oczywisty sposób wpłynie również na środowisko naturalne, czyli przyczyni się do ograniczenia smogu.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+