Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Biurowiec .big w Krakowie

08.11.2017

Biurowiec o powierzchni 10 tys. m² powstaje w Krakowie u zbiegu ulic Generała Bohdana Zielińskiego i Kapelanka. Jest to pierwszy projekt Ghelamco w Krakowie. .big to kameralna inwestycja zaprojektowana przez pracownię architektoniczną Q-arch.

Pięciopiętrowy biurowiec będzie się wyróżniać elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Najemcom zaoferuje łatwe w aranżacji biura (o powierzchni piętra ponad 2,1 tys. m²). Część firm będzie miała do dyspozycji własne tarasy. Oprócz biur, obiekt zaoferuje 1,5 tys. m² powierzchni handlowej. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio, w którym będzie można zaaranżować mini ogród. Co więcej, do dyspozycji wszystkich użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu, z którego rozciągać się będzie widok na Wawel.

W budynku znajdzie się parking dla rowerzystów z prysznicami i szafkami. Użytkownikom samochodów .big zaoferuje 148 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz dodatkowe 7 miejsc przed biurowcem. W budynku przewidziano też pięć stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Budowa .big już się rozpoczęła. Zakończenie budowy przewidziano w połowie 2018 r.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil na Google+