Złote Laury Umiejętności i Kompetencji dla izb dolnośląskiej oraz opolskiej

07.03.2017

W siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach 5 stycznia br. odbyła się uroczystość wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji przyznanych przez regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Była to jubileuszowa – XXV Gala Laurów Umiejętności i Kompetencji. Celem przyznawania tej nagrody jest zwrócenie uwagi na autorytety, które są szczególnie potrzebne w obecnych czasach.

Sukces to nie kwestia wrodzonego talentu, błyskotliwej inteligencji ani szczęścia. Sukcesy odnoszę ludzie przekonani o tym, że wciąż mogę się wiele nauczyć – te słowa Carol Dweck przyświecały tegorocznej gali.

Wśród wyróżnionych Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy” znalazła się Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Kapituła laurów doceniła m.in.: profesjonalne i skuteczne wypełnianie zadań samorządu zawodowego, sprawowanie nadzoru nad należytym wykonywaniem zawodu oraz przestrzeganiem zasad etyki zawodowej przez członków izby, reprezentowanie interesów zawodowych członków, efektywne działania na rzecz integracji śląskiego środowiska budowlanego, zaangażowanie w działania mające na celu tworzenie właściwych warunków rozwoju budownictwa oraz roli i miejsca zawodu inżyniera.

W uroczystej gali uczestniczyła liczna reprezentacja Dolnośląskiej OIIB z przewodniczącym Eugeniuszem Hotałą oraz Opolskiej OIIB z przewodniczącym Adamem Rakiem. Szczególne podziękowania za wspieranie kandydatur do otrzymania tego wyróżnienia należą się Franciszkowi Buszce, przewodniczącemu Rady Śląskiej OIIB, który jest również członkiem Kapituły Laurów, laureatom natomiast – wielkie gratulacje!

 

Przedstawiciele Opolskiej OIIB

 

Przedstawiciele Dolnośląskiej OIIB

 

Źródło: www.piib.org.pl, www.dos.piib.org.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.