Widok na morze za 6 mln zł

26.11.2007

W lutym 2009 r. zakończy się budowa Sea Towers w Gdyni – apartamentowca, który będzie liczył 36 pięter.

Obiekt ten przy skwerze Kościuszki najprawdopodobniej przez ponad rok będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce. W 2010 r. wyprzedzi go bowiem 54-piętrowy apartamentowiec w stolicy przy Złotej 44, a następnie wrocławski Sky Tower, który będzie mógł się poszczycić 56 piętrami. Wracając jednak do gdyńskiej budowli, w której prace są najbardziej zaawansowane, jeszcze swoich nabywców nie znalazło 25 proc. apartamentów. Można wybierać zarówno wśród lokali liczących 60-70 mkw., jak i penthouse’y, które położone będą na najwyższych piętrach o powierzchni do 235 mkw. Jeśli chodzi o ceny to wahają się od 12 do 28 tys. zł.
Trójmiasto i nasze polskie morze mieszkańcy gdyńskiej wieży będą więc mogli podziwiać z wysokości ponad 100 metrów inwestując „zaledwie” ok. 6 mln zł.

Źródło (tekst): Rzeczpospolita

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.