Webinar z udziałem rzeczoznawców budowlanych – ekspertów PIIB

19.07.2021

Lista błędów popełnianych przy budowie domu jednorodzinnego jest bardzo długa. Dlatego inżynierowie należący do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa postanowili uchronić przed nimi indywidualnych inwestorów. W trakcie webinaru podpowiedzą, jakich spraw w szczególności dopilnować.

 

We wtorek – 20 lipca o godz. 12:00 rozpocznie się webinar „Budowa domu jednorodzinnego. Od fundamentów aż po dach” organizowany przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Transmitowany będzie na Facebooku >>>

 

Wydarzenie kierowane jest do indywidualnych inwestorów. Eksperci PIIB – dr inż. Radosław Sekunda i mgr inż. Mariusz Okuń, wyjaśnią, na co zwrócić szczególną uwagę przy budowie domu jednorodzinnego. Na konkretnych przykładach omówią m.in. następujące zagadnienia:

  • posadowienie domu i budowa garażu,
  • izolacja ścian,
  • konstrukcja stropu,
  • wykonanie dachu,
  • elewacja budynku.

Webinar będzie nagrywany, retransmisja zostanie opublikowana na stronie internetowej PIIB

 

 

INFORMACJE O PRELEGENTACH:

 

dr inż. Radosław Sekunda – rzeczoznawca budowlany. Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Właściciel biura inżynierskiego specjalizującego się w projektowaniu i nadzorowaniu robót remontowych w istniejących obiektach budowlanych, w szczególności w budynkach wspólnot mieszkaniowych. Założyciel i lider Polskiej Grupy Inżynierskiej zrzeszającej kilka biur projektowych. Autor kilkuset ekspertyz, opinii i projektów. Kierownik budowy kilkudziesięciu budynków jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Autor kilkudziesięciu artykułów i referatów konferencyjnych. Przewodniczący Sądu Dyscyplinarnego Mazowieckiej Okręgowej Iżby Inżynierów Budownictwa. Przewodniczący oddziału Warszawskiego Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej.

 

mgr inż. Mariusz Okuń – rzeczoznawca budowlany z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym związanym z praktyczną realizacją na dużych projektach we wszystkich etapach procesu budowlanego począwszy od due diligence przedsięwzięcia poprzez projektowanie, przygotowanie inwestycji, jej realizację i eksploatację również na obiektach zabytkowych (rzeczoznawca PZITB). Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i drogowej bez ograniczeń. Dorobek zawodowy to ponad 300 opracowań technicznych również na potrzeby postępowań administracyjnych i sądowych. Liczne publikacje w roli eksperta m.in. „Forbes”, „Dziennik Gazeta Prawna”, www.money.pl, „Builder”, www.forsal.pl, „Inżynier Budownictwa”, www.muratorplus.pl, „Przegląd Budowlany”. Członek Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Przewodniczący Sądu ogólnopolskiego konkursu Budowa Roku, Sekretarz Rady MOIIB i PZITB Oddział Warszawski. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

 

Wykład ekspertów PIIB to zapowiedź akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu” zaplanowanej na 25 września 2021 r. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie www.dzieninzyniera.pl.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.