Uszczelniacz-klej X-POLYMER CRYSTAL

18.06.2018

Niedawno do rodziny wszechstronnych uszczelniaczy-klejów X-POLYMER marki Den Braven dołączył nowy produkt – X-POLYMER CRYSTAL DO WSZYSTKIEGO, który pozwala na tworzenie przezroczystych, a przy tym bardzo trwałych i szczelnych fug.

Jest on bardzo dobrze przyczepny do większości materiałów budowlanych, w tym gładkich i porowatych, suchych i lekko wilgotnych, chłonnych i niechłonnych. Można go więc wykorzystywać do wielu prac remontowo-budowlanych zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Jest on również odporny na wilgoć i zmienne temperatury, dlatego bez problemu można go stosować nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo, jego neutralny skład, który nie zawiera izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, sprawia, że jest niekorozyjny i bezpieczny dla różnorodnych materiałów. Bez przeszkód używać go więc można do klejenia i uszczelniania elementów z ceramiki budowlanej, drewna, kamienia, a także w pracach dekarskich. X-POLYMER CRYSTAL charakteryzuje się praktycznie znikomym skurczem. Nie tworzy więc szkodliwych naprężeń, które mogłyby doprowadzić do pękania fugi pod wpływem drgań i pracy podłoża. Jego neutralny wygląd i szerokie spectrum właściwości sprawiają, że z jego pomocą wykonać można szereg różnorodnych zadań naprawczych i dekoratorskich.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in