Uniwersalne wiertarki udarowe Black & Decker

13.01.2011

Wiertarka udarowa 710 W (KR714CRESK) charakteryzuje się wysoką mocą, ergonomią oraz bardzo dobrym wyważeniem.

Nowa generacja sieciowych wiertarek Black & Decker znajduje zastosowanie w pracach w drewnie, metalu, tworzywach oraz w murze. Została wyposażona w system odwracalnych szczotek. Takie rozwiązanie gwarantuje użytkownikowi wykorzystanie pełnej mocy (710 W) i momentu obrotowego (4,5 Nm) urządzenia, podczas wiercenia zarówno w prawo, jak i w lewo. Opcja tzw. lewych obrotów pozwala na łatwe wykręcanie wkrętów bądź wyprowadzenie zaklinowanego wiertła. Dodatkowo, zastosowanie w urządzeniu ulepszonego mechanizmu udarowego (47000 udarów/min) zwiększyło o 13% prędkość wiercenia w murze.

 

Wygodę użytkowania wiertarki udarowej Black & Decker podnosi manualna blokada wrzeciona, która zapewnia pewne osadzenie akcesoriów w uchwycie i bezproblemową wymianę końcówek. Komfort pracy urządzeniem zwiększa również dodatkowa rękojeść oraz czuły 2-palcowy spust, umożliwiający łagodne rozpoczęcie wiercenia i pełną kontrolę prędkości (0-2800 obr./min) w jego trakcie. Co więcej, ogumowana, ergonomiczna rękojeść ogranicza szkodliwe wibracje przenoszone na użytkownika, powstające w trakcie wiercenia. Na precyzję pracy wiertarką wpływa ogranicznik głębokości, dzięki któremu użytkownik może ustawić określoną głębokości wiercenia. Elektronarzędzie Black & Decker doskonale nadaje się do wiercenia w drewnie (maks. średnica wiercenia – 25 mm), stali i murze (maks. średnica wiercenia – 13 mm).

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.