Ul. Tomaszowska w Łodzi – przebudowa zakończona

30.07.2021

Ul. Tomaszowska w Łodzi została przebudowana oraz zyskała rondo. Prace były prowadzone przy ruchu ciągłym.

 

Ul. Tomaszowska w Łodzi

 

Ul. Tomaszowska w Łodzi została oficjalnie oddana do użytku. Inwestycja obejmowała przebudowę drogi, budowę ronda oraz budowę kanalizacji sanitarnej i modernizację sieci wodociągowej.
Z końcem maja 2018 r. spółka IDS-BUD podpisała umowę na przebudowę ul. Tomaszowskiej w Łodzi od ronda z al. Ofiar Terroryzmu 11 Września do ul. Jędrzejowskiej, wraz z budową ronda oraz z budową kanalizacji sanitarnej i modernizacją sieci wodociągowej. Kwota zrealizowanej inwestycji wyniosła 21 832 500 zł brutto.
Umowa realizowana przez IDS-BUD S.A. obejmowała inwestycję składającą się z czterech zadań dla dwóch inwestorów: Zarządu Inwestycji Miejskich oraz Inwestor Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z.o.o.

 

Ul. Tomaszowska w Łodzi

 

– Zadania realizowane były w bardzo trudnych warunkach, z ciągłym utrzymaniem ruchu samochodów. Dodatkowo, zakresy poszczególnych zadań pokrywały się na różnych odcinkach, co wraz z koniecznością ciągłego utrzymania ruchu pojazdów spowodowało rozciągnięcie wykonania inwestycji w czasie. Dziś jednak już możemy mówić o oficjalnym zakończeniu prac na tym odcinku – komentuje Marcin Idzik, prezes zarządu IDS-BUD.

W lipcu 2021 r. ul. Tomaszowska w Łodzi była już gotowa, prace na tym odcinku zostały zakończone, a tym samym został przywrócony pełen ruch drogowy.

 

Przeczytaj też:

Obwodnica Koszalina i Sianowa będzie dokończona

S11 Koszalin–Bobolice – ruszyła budowa

S7 Widoma–Kraków – jest nowy wykonawca

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.