T-Mobile w nowej siedzibie

11.07.2013

T-Mobile, jeden z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce, zakończył przeprowadzkę do swojej nowej siedziby – kompleksu T–Mobile Office Park zbudowanego przez Ghelamco na warszawskim Mokotowie.

Operator jest głównym najemcą projektu i zajmuje 27 000 m² powierzchni, czyli blisko 70% z 40 000 m² biur dostępnych w inwestycji. Realizacja obiektu rozpoczęła się w II kwartale 2012 r., a oddanie do użytku nastąpiło z początkiem maja tego roku.

Inwestycja jest przykładem projektu powstałego w formie parku biznesowego. Dzięki efektywnemu zaprojektowaniu w kompleksie znalazło się miejsce na przestronne patio z zielenią i elementami małej architektury, a dostępne powierzchnie zapewniają możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni. Komfort pracy najemców zapewniają między innymi takie udogodnienia, jak otwierane okna, w pełni przeszklona fasada zapewniająca dostęp światła dzielnego czy regulowany strefowo system wentylacji i oświetlenia. Na terenie kompleksu znajduje się prawie 1300 miejsc parkingowych oraz parkingi i prysznice dla rowerzystów i motocyklistów. T–Mobile Office Park powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Potwierdzeniem jakości, „zieloności” i energooszczędności projektu oraz jego dostosowania do potrzeb najemców będzie najpopularniejszy, prestiżowy europejski certyfikat BREEAM. T–Mobile Office Park jest obecnie na ostatnim etapie procesu certyfikacyjnego.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.