Szkolenia: Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym

25.01.2013

MGG Conferences organizuje bezpłatne szkolenie „Zastosowanie warunków kontraktowych FIDIC w procesie inwestycyjnym”, które odbędą się 7-8 lutego, 14-15 lutego oraz 20-21 lutego 2013 r. w Warszawie.

Udział w szkoleniach jest w 100% dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prowadzący: mgr inż. Krzysztof Woz?nicki EUR ING

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie kontraktów budowlanych realizowanych wg standardów FIDIC, senior prezes Stowarzyszenia Inżynierów i Doradców (SIDIR), członek i przedstawiciel krajowy The Dispute Resolution Board Foundation, akredytowany ekspert ©KFE i akredytowany ekspert Instytutu Konsultantów Europejskich. Rozjemca i wykładowca. Zarządzał budowami takich obiektów, jak Złote Tarasy w Warszawie, Hyatt Regency Hotel w Warszawie, Międzynarodowy Port Lotniczy OKĘCIE II.

Warunek formalny:

Do udziału w projekcie mogą przystąpić przedsiębiorcy z firm mikro i małych, mających siedzibę (lub wyodrębnioną formalnie jednostkę) na terenie województwa mazowieckiego oraz ich pracownicy (zatrudnionych na umowę o pracę) będący mieszkańcami województwa mazowieckiego lub wykonujący pracę na jego terenie.

Jeden przedsiębiorca może delegować na szkolenie dowolną liczbę pracowników w ramach projektu, z zastrzeżeniem, że jeden pracownik przedsiębiorstwa może zostać zgłoszony wyłącznie na jedno szkolenie w ramach projektu.

Każde szkolenie w wymiarze 16 godzin szkoleniowych (8h/dzień) przypada w dwa kolejne dni tygodnia (z wyłączeniem weekendów i dni świątecznych), w godzinach 9.00-16.00.

Więcej informacji, w tym warunki uczestnictwa w projekcie i pełny program szkolenia na stronie: www.mgg-conferences.pl/fidic

 

Szkolenia odbywają się w ramach projektu „Inżynierowie dla środowiska” realizowanego w ramach Priorytetu VIII – „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 – „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Podziałanie 8.1.1 – „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.