System metalowych osłon Okabell firmy Armacell

31.08.2010

System osłon Okabell firmy Armacell jest systemem osłon wykonanych z blachy i przeznaczonych do zabezpieczenia różnych typów izolacji na rurach.

Doskonale sprawdza się ona jako płaszcz ochronny dla instalacji izolowanych kauczukiem, polietylenem, wełną szklaną i skalną oraz poliuretanem (w tym również wtryskiwanym). Duża ilości dostępnych elementów sprawia, że Okabell może być stosowany nie tylko do zabezpieczenia odcinków prostych, kolan i trójników. Dzięki możliwości wykonania elementów na zamówienie, może również służyć do ochrony armatury (pomp i zaworów), kołnierzy, redukcji, zbiorników, tłumików i innych części instalacji. Użytkownik może wybrać spośród aż pięciu rodzajów blachy, dzięki czemu istnieje możliwość optymalnego dopasowania płaszcza do konkretnych warunków. Do dyspozycji są elementy wykonane ze stali ochronnej pokrytej lakierem (AFP), odpornego na wodę morską aluminium, aluminium pokrytego lakierem, stali alucynk, bądź kwasoodpornej. Daje to możliwość zabezpieczenia izolacji w nawet najbardziej ekstremalnym środowisku, a co za tym idzie znacznego zredukowania niebezpieczeństwa jej uszkodzenia. Okabell jest również całkowicie niepalny.

 

 

By zapewnić maksymalną wygodę instalacji, system Okabell jest produktem przygotowanym do montażu bezpośrednio na budowie. Duża ilość kształtów i wymiarów pozwala całkowicie bezproblemowo zabezpieczyć nawet bardziej skomplikowaną instalację. W tym celu, poza standardowymi odcinkami prostymi i kolankami, możemy użyć zaślepek, króćcy czy kapturów. Co więcej, prosty montaż, nie wymagający skomplikowanego lutowania bądź spawania, a ograniczający się najczęściej do skręcenia elementów wkrętami, dodatkowo skraca czas potrzebny na cały proces.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.