Środowisko inżynierów budownictwa pomaga medykom

06.04.2020

Środowisko inżynierów budownictwa solidaryzuje się z pracownikami służby zdrowia i organizuje zbiórkę środków na zakup niezbędnego sprzętu medycznego i ochronnego dla placówek służby zdrowia.

Pomaganie ma największą moc, gdy działa się razem. Środowisko inżynierów budownictwa zorganizowało zbiórkę środków na walkę z Covid-19. Inżynierowie z Warszawskiego Oddziału PZITB uruchomili specjalną skarbonkę, za pośrednictwem której wpłacane kwoty są automatycznie przekazywane na zbiórkę „Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19".
 

Każdy może włączyć się w akcję pomocy służbie zdrowia wpłacając dowolną kwotę do skarbonki za pośrednictwem https://www.siepomaga.pl/pzitb-warszawa-covid-19
 

Polska Izba Inżynierów Budownictwa zachęca wszystkich, a w szczególności swoich członków – mimo trudności jakie sami przeżywają – do wspierania, w ramach swoich możliwości, polskiej służby zdrowia w jej zmaganiach ze skutkami epidemii COVID-19, m.in. poprzez wpłaty na fundusze celowe. PIIB przekazała – ze środków przeznaczonych na wypłatę ekwiwalentów i ryczałtów dla osób funkcyjnych w izbie – darowiznę na rzecz takich funduszy, zgodnie z wolą tych osób.
 

Zebrane środki będą przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i ochronnego dla placówek służby zdrowia. Liczy się każda złotówka!
 

 

Źródło: www.piib.pl

 

Zobacz też:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in